בדיקת זכויות לנכס נדל''ן

הדרך הכי טובה להימנע מלעשות טעות שיכולה לעלות לנו מאות אלפי שקלים ויותר הינה בדיקה מוקדמת, השוואה ולתת למומחה בתחום  שיבדוק את הנכס!

אם אתם עומדים לפני רכישה של נכס כמו בית פרטי או קרקע ואינכם בטוחים מהן בדיוק זכויות הבנייה, מהו הסטטוס מבחינת יעוד הקרקע, אלו תוכניות עתידיות על הפרק או אם מה שניסו למכור לכם באמצעות מצגת יפה ושמאות כלשהי נכון- אסור לכם בתכלית האיסור לרכוש את הנכס מבלי שעשיתם בדיקת זכויות והבנתם לעומק במה מדובר.

לא ברור לך מזה בדיקת זכויות ורוצה להבין יותר לעומק במה מדובר? לחץ כאן לקבל עוד מידע בנושא

פלאיה מימון והשקעות שבבעלות אורי קוסקאס ואייל אבוטבול הינה משרד תכנון אשר מעסיקה אדריכלים ,יועצי תכנון שונים  ובעלי מקצוע מהטובים בישראל ואחד השירותים שהמשרד מציע הינה בדיקת זכויות ליזמים, משקיעים וכל אדם פרטי שבסה”כ רוצה לקבל דוח מסודר וחוות דעת לגבי נכס כלשהו שהינו עומד לרכוש.

 

למי מתאים לבצע בדיקת זכויות?

רוצה לראות דוגמא של דו”ח בדיקת זכויות? השאר פרטים בטופס וקבל מיד דו”ח לדוגמא שביצענו.

 עלות ראשונית לדוח בדיקת זכויות, מצב ותכנון עתידי על ידי אדריכל ואיש תכנון בפלאיה עולה 1,000 ש”ח בלבד!

לאחר החיוב יתבצע סקירה ראשונית ע”י המומחים שלנו והמחיר יכול להשתנות בהתאם לנכס ומורכבות המצב הסטטוטורי שלו. אל חשש, במידה ונדרשת בדיקה מקיפה יותר, תקבלו הצעה מעודכנת של מחיר ופירוט ובמידה לא תאשרו תקבלו החזר מלא של כלל הסכום ששולם

רוצה לבצע בדיקת זכויות לפני רכישת נכס או לנכס שרכשת על ידי איש מקצוע בתחום? 

לחץ כאן ורכוש כעת בדיקת זכויות ראשונית  לנכס ב-1,000 ש”ח בלבד- המחיר הכי אטרקטיבי בישראל!

מי אני?

כמו רוב האוכלוסיה בישראל, גדלתי בבית עם הורים במינוס בבנק ושיש מספיק בשביל לחיות בכבוד אבל לא יותר. כילד לקחתי החלטה חשובה לשנות את מסלול החיים שלי כי רציתי יותר ועברתי לפנימיה הצבאית קציני ים עכו שם סיימתי את לימודי.

מיד לאחר מכן התגייסתי לקורס טייס אך סיימתי כלוחם ומפקד ביחידה ללוחמה בטרור.
השתחררתי עם מינוס 2,000 שקל בבנק ומטרה לצמוח כלכלית ולהגיע לחירות כלכלית.
לכן הקמתי את החברה הראשונה שלי העוסקת במכירה של הכשרות וציוד ללוחמה בטרור במדינות שונות בעולם.
לאחר מכן הקמתי מספר מיזמים בתחומי שוק ההון והגיימינג וב-5 שנים האחרונות עיקר עיסוקי הינו בתחום הנדל”ן כבעלים של חברה בשם פלאיה ממון והשקעות אשר עוסקת בהשבחת קרקעות ושירותי תכנון וממון ליזמים אחרים בתחום הנדל”ן ובתחום היזמות העסקית.
אני רואה בנושא ההשכלה פיננסית לציבור וצמיחה כלכלית בישראל כשליחות ומטרה אישית ו
לכן אני יועץ ומלווה יזמים ואנשים פרטיים בדרך להצלחה הכלכלית שלהם.