רוצה להיפגש?

הידע והניסיון שצברתי בשנים האחרונות בתחום העסקי, נדל”ן ופיננסים, נתנו לי את הכלים והיכולת לייעץ וללוות אנשים שרוצים לצמוח כלכלית באחד מהתחומים האלה ולתת להם שירותי איכותי שיכול פרקטי לתרום להשיג את המטרות הכלכליות והפיננסיות שלהם.

האפשרויות שאפשר לקבל בהם יעוץ:

עסקי

עולם היזמות העסקית הינה מאד קשה ובמיוחד בישראל.
ידע וניסיון רחב יכול לחסוך הרבה מאד טעויות ובניית מסלול נכון שמעלה את הסיכויים להצליח בצורה משמעותית, מילת המפתח הינה הכנה. הניסיון העסקי שלי כולל הקמה וניהול של חברות בתחום הביטחוני, שוק ההון, גיימינג, הייטק ונדל”ן.
ההתמחות שלי הינה בפיתוח עסקי, בניית אסטרטגיה ותוכנית עסקית, גיוס משקיעים.

נדל''ן

כשאנשים רוצים לרכוש רכב חדש, הם מתייעצים עם כל העולם, אבל כשהם רוצים לרכוש נכס להשקעה, אם המצגת נראה טוב אם פשוט יקנו.
זאת טעות! אני מציע לעולם לא לבצע השקעה בנדל”ן מבלי יועץ אובייקטיבי שיגיד לכם בדיוק מה אתם עומדים לרכוש, אופק תכנוני, התכנות ומודל כלכלי/תשואה וכמובן מהן האלטרנטיבות. כבעלים של משרד תכנון בתחום הנדל”ן, אני מכיר את התחום כמעט מכל היבט שקיים בו, כתבתי ספר בתחום ואני מרצה ויועץ בתחום.

פיננסים

כשאנשים רוצים לרכוש רכב חדש, הם מתייעצים עם כל העולם, אבל כשהם רוצים לרכוש נכס להשקעה, אם המצגת נראה טוב אם פשוט יקנו. זאת טעות! אני מציע לעולם לא לבצע השקעה בנדל”ן מבלי יועץ אובייקטיבי שיגיד לכם בדיוק מה אתם עומדים לרכוש, אופק תכנוני, התכנות ומודל כלכלי/תשואה וכמובן מהן האלטרנטיבות. כבעלים של משרד תכנון בתחום הנדל”ן, אני מכיר את התחום כמעט מכל היבט שקיים בו, כתבתי ספר בתחום ואני מרצה ויועץ בתחום.

"אפשר לקבל טיפים ועצות איך להגדיל את ההון, אבל יותר חשוב זה לקבל טיפים ועצות איך לא לא לעשות טעויות ולאבד את ההון שכבר הצלחת לצבור" בשביל זה אני פה

אורי קוסקאס

מי אני?

כמו רוב האוכלוסיה בישראל, גדלתי בבית עם הורים במינוס בבנק ושיש מספיק בשביל לחיות בכבוד אבל לא יותר. כילד לקחתי החלטה חשובה לשנות את מסלול החיים שלי כי רציתי יותר ועברתי לפנימיה הצבאית קציני ים עכו שם סיימתי את לימודי.

מיד לאחר מכן התגייסתי לקורס טייס אך סיימתי כלוחם ומפקד ביחידה ללוחמה בטרור.
השתחררתי עם מינוס 2,000 שקל בבנק ומטרה לצמוח כלכלית ולהגיע לחירות כלכלית.
לכן הקמתי את החברה הראשונה שלי העוסקת במכירה של הכשרות וציוד ללוחמה בטרור במדינות שונות בעולם.
לאחר מכן הקמתי מספר מיזמים בתחומי שוק ההון והגיימינג וב-5 שנים האחרונות עיקר עיסוקי הינו בתחום הנדל”ן כבעלים של חברה בשם פלאיה ממון והשקעות אשר עוסקת בהשבחת קרקעות ושירותי תכנון וממון ליזמים אחרים בתחום הנדל”ן ובתחום היזמות העסקית.
אני רואה בנושא ההשכלה פיננסית לציבור וצמיחה כלכלית בישראל כשליחות ומטרה אישית ו
לכן אני יועץ ומלווה יזמים ואנשים פרטיים בדרך להצלחה הכלכלית שלהם.

מי צריך פגישת יעוץ נדל''ן?

מי צריך פגישת יעוץ עסקי?

מי צריך פגישת יעוץ פיננסי?

עלות פגישת יעוץ עם אורי בכל אחד מהתחומים הינה 500 ש''ח בלבד.

*הפגישה כוללת שיחת טלפון מקדימה עם אורי על מנת לעשות הכנה ומיקסום זמן הפגישה וניתן לבצע את הפגישה בצורה פרונטלית במשרדי החברה או בזום לפי בחירת הלקוח.

"לפעמים צריך להוציא מעט כדי להרוויח הרבה. החוכמה בחיים הינה לדעת מתי להוציא ואיך להרוויח"