רוצה להיפגש?

הידע והניסיון שצברתי בשנים האחרונות בתחום העסקי, נדל”ן ופיננסים, נתנו לי את הכלים והיכולת לייעץ וללוות אנשים שרוצים לצמוח כלכלית באחד מהתחומים האלה ולתת להם שירותי איכותי שיכול פרקטי לתרום להשיג את המטרות הכלכליות והפיננסיות שלהם.

האפשרויות שאפשר לקבל בהם יעוץ:

עסקי

עולם היזמות העסקית הינה מאד קשה ובמיוחד בישראל.
ידע וניסיון רחב יכול לחסוך הרבה מאד טעויות ובניית מסלול נכון שמעלה את הסיכויים להצליח בצורה משמעותית, מילת המפתח הינה הכנה. הניסיון העסקי שלי כולל הקמה וניהול של חברות בתחום הביטחוני, שוק ההון, גיימינג, הייטק ונדל”ן.
ההתמחות שלי הינה בפיתוח עסקי, בניית אסטרטגיה ותוכנית עסקית, גיוס משקיעים.

נדל''ן

כשאנשים רוצים לרכוש רכב חדש, הם מתייעצים עם כל העולם, אבל כשהם רוצים לרכוש נכס להשקעה, אם המצגת נראה טוב אם פשוט יקנו.
זאת טעות! אני מציע לעולם לא לבצע השקעה בנדל”ן מבלי יועץ אובייקטיבי שיגיד לכם בדיוק מה אתם עומדים לרכוש, אופק תכנוני, התכנות ומודל כלכלי/תשואה וכמובן מהן האלטרנטיבות. כבעלים של משרד תכנון בתחום הנדל”ן, אני מכיר את התחום כמעט מכל היבט שקיים בו, כתבתי ספר בתחום ואני מרצה ויועץ בתחום.

פיננסים

כשאנשים רוצים לרכוש רכב חדש, הם מתייעצים עם כל העולם, אבל כשהם רוצים לרכוש נכס להשקעה, אם המצגת נראה טוב אם פשוט יקנו. זאת טעות! אני מציע לעולם לא לבצע השקעה בנדל”ן מבלי יועץ אובייקטיבי שיגיד לכם בדיוק מה אתם עומדים לרכוש, אופק תכנוני, התכנות ומודל כלכלי/תשואה וכמובן מהן האלטרנטיבות. כבעלים של משרד תכנון בתחום הנדל”ן, אני מכיר את התחום כמעט מכל היבט שקיים בו, כתבתי ספר בתחום ואני מרצה ויועץ בתחום.

"אפשר לקבל טיפים ועצות איך להגדיל את ההון, אבל יותר חשוב זה לקבל טיפים ועצות איך לא לא לעשות טעויות ולאבד את ההון שכבר הצלחת לצבור" בשביל זה אני פה

אורי קוסקאס

מי צריך פגישת יעוץ נדל''ן?

מי צריך פגישת יעוץ עסקי?

מי צריך פגישת יעוץ פיננסי?

עלות פגישת יעוץ עם אורי בכל אחד מהתחומים הינה 500 ש''ח בלבד.

*הפגישה כוללת שיחת טלפון מקדימה עם אורי על מנת לעשות הכנה ומיקסום זמן הפגישה וניתן לבצע את הפגישה בצורה פרונטלית במשרדי החברה או בזום לפי בחירת הלקוח.

"לפעמים צריך להוציא מעט כדי להרוויח הרבה. החוכמה בחיים הינה לדעת מתי להוציא ואיך להרוויח"